Opiekunka kotów, innych zwierząt Małgorzata -.

5 / 5
0/5
Opiekun zwierząt Małgorzata -. Warszawa i okolice
 • W Zoopiekuj.pl od 16/05/2013,
 • Ostatnio zalogowany 2 dni temu, 00:47

 • Telefon został potwierdzony


 • Płeć oraz wiek petsittera: Kobieta, 29 lat
 • Minimalne wynagrodzenie: nie podano
 • Miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice, wszystkie ( )
 • Mogę dojechać do: 50km
 • Prawo jazdy:Posiadam
 • Papierosy:Nie palę
 • Opieka nad: kotem, każdym zwierzakiem
 • Doświadczenie ze zwierzętami:Powyżej 5 lat
 • Preferowany tryb pracy: Praca stała, Praca dorywcza,
 • Oferuję spacer z: kotem, każdym zwierzakiem
Wyślij wiadomość

Kilka słów o mnie

[english version below]

Jestem dyplomowanym technikiem weterynarii oraz certyfikowanym petsitterem COAPE. Od 2014 roku pracuję w lecznicach i gabinetach weterynaryjnych. Ponadto przez kilka lat prowadziłam dom tymczasowy dla szczególnie potrzebujących zwierzaków. Jako petsitter spełniam się od bardzo dawna. Już jako nastolatka pomagałam zapracowanym właścicielom w opiece nad pupilami, co z czasem przerodziło się w projekt Purrfect Cat Care. :)

Mimo wielkiej miłości do psów, koty zawsze mnie fascynowały. Wiedza zdobywana w trakcie pracy w lecznicach i wolontariatu na rzecz organizacji prozwierzęcych utwierdziły mnie w przekonaniu, jak wyjątkowe są to zwierzęta. To im i ich opiekunom poświęcam ostatnie lata. Stałe rozwijam wiedzę na ten temat uczestnicząc w licznych kursach i seminariach z zakresu felinologii.

Oferuję profesjonalną i kompleksową opiekę dla kotów:
- CODZIENNE ODWIEDZINY W DOMU KOTA
(karmienie, pojenie, porządki w kuwecie, nieograniczona ilość miziania i zabawy)

- OPIEKA NAD KOTAMI CHORUJĄCYMI
(podawanie leków - „dopyszcznie”, w zastrzykach, kroplówkach i in. oraz zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze takie jak zmiany opatrunków, toaleta rany, opróżnianie pęcherza moczowego itp. - wyłącznie zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii)

To, na czym opieram swoją pracę to przede wszystkim:
- rzetelna wiedza o zachowaniu, potrzebach i zdrowiu kotów (dyplom technika weterynarii, certyfikat petsittera COAPE oraz liczne kursy i seminaria z zakresu felinologii - zachowania, potrzeb behawioralnych i zdrowotnych, a także nieustanny rozwój przez udział w kolejnych szkoleniach)
- doświadczenie w pracy ze zwierzętami i ich właścicielami (ponad 10 lat współpracy z lecznicami weterynaryjnymi i organizacjami prozwierzęcymi oraz opieki nad kotami prywatnych osób)
- profesjonalizm i kompleksowy zakres usług (ścisła współpraca ze specjalistami - lekarzami weterynarii i behawiorystami oraz wiodącymi markami produktów dedykowanym kocim pupilom)
- gwarancja bezpieczeństwa i uczciwości (każdorazowo podpisujemy umowy określające dokładnie obowiązki i zasady współpracy)
- najwyższa jakość usług potwierdzona zadowoleniem klientów (referencje i kontakt do właścicieli moich podopiecznych dostępne na życzenie)

Prywatnie towarzyszą mi 2 psiaki: adoptowana sunia udająca chybateriera ;) oraz labrador, który w tygodniu jest leniwą bułą ;), a w weekendy zapalonym psim ratownikiem poszukującym zaginionych. Są też 3 koty - 11letni cukrzyk, jego siostra oraz niewidoma kocięcia 3letnia znajda. :)

Jeśli nadal masz wątpliwości - napisz lub zadzwoń - rozwiejemy je.
Jeśli to mi chcesz powierzyć swojego kociego przyjaciela - napisz lub zadzwoń - odpowiem na wszystkie pytania, przygotuję indywidualną ofertę i ustalimy szczegóły.

Więcej: fb.com/purrfectcatcarepl

I'm a vet technician and a certified COAPE petsitter. Since 2014, I have been working in veterinary clinics. In addition, for several years I have been keeping a temporary home for particularly needy pets. As a petsitter I have been fulfilling myself for a very long time. Already as a teenager I helped busy owners to take care of their pets, and over time this has developed into the Purrfect Cat Care project. :)

Despite great love to dogs, cats always fascinated me. Knowledge gained during work in the clinics and volunteer activities for animal organizations confirmed me in the belief how unique these animals are. So I dedicate the last years to cats and their owners. I am constantly developing my knowledge on this field by participating in numerous courses and seminars on felinology.

I offer professional and comprehensive care for cats:
- DAILY VISITS TO THE CAT'S HOME(feeding, watering, litter box cleaning, unlimited amount of cuddling and playing)
- CARING FOR SICK&DISABLED CATS (giving medicines - pills, injections, drips, etc., and medical treatments such as dressing changing, wounds nursing, emptying the bladder, etc. - only as directed by your veterinarian)

What I'm basing my work on is first and foremost:
- reliable knowledge about cats' behaviour, needs and health (diploma of veterinary technician, COAPE petsitter certificate and numerous courses and seminars on felinology - behavioural and health needs, as well as continuous development through participation in subsequent trainings&workshops)
- experience in working with animals and their owners (more than 10 years of cooperation with veterinary clinics and animal charities and care of "private" cats)
- professionalism and complex services (close cooperation with specialists - veterinarians, behaviouralists and leading brands of products dedicated to cats)
- guarantee of safety and honesty (each time we sign contracts specifying exactly the duties and rules of cooperation)
the highest quality of services confirmed by the satisfaction customers (references and contact to the owners of our pupils available on request)

privately I am accompanied by 2 dogs: an adopted girl who is pretending a terrier ;) and a labrador, which is a lazy bear during the week, but during the weekends a dog rescuer looking for the missing people. There are also 3 cats - 11-year-old diabetic boy, his sister and the youngest one - blind foundling.

If you still have doubts - write to me or call me - we will dispel them.

More: fb.com/purrfectcatcarepl

Zapewniam

 • Wyprowadzenie
 • Karmienie
 • Opieka w nocy
 • Podawanie lekarstw
 • Tresura

Dodatkowo

 • Sprzątanie domu/mieszkania
 • Prace w ogrodzie
 • Gotowanie
 • Prasowanie
 • Pranie

Referencje klientów Napisz referencje

Asia 5

Pani Małgosia zajmowała się moim kocurem w okresie około świątecznym. Przychodziła codziennie nakarmić i pobawić się. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem Pani Małgosi. To ciepła, przemiła osoba, zdecydowanie godna zaufania - co zawsze jest najtrudniejszym elementem, nie tylko zostawia się ukochanego zwierzaka, ale i mieszkanie. Ponieważ pierwszy raz korzystałam z usług petsittera, nie powiem, było to dla mnie trochę stresujące, ale dzięki Pani Małgosi ten stres prawie zniknął. Rysiol był pod najlepszą opieką, Pani Małgosia nie tylko przynosiła mu smakołyki, ale i specjalne rozwijające zabawki i jakimś cudem jeszcze zachęciła mojego wielkiego lenia do zabawy:) Świetnie "dogaduje" się ze zwierzętami, a mój kocur prawie nie odczuł rozłąki. Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością mogę polecić Panią Małgosię. Na pewno w niedalekiej przyszłości znowu będę korzystać z jej usług.

Punktualność

Odpowiedzialność

Obowiązki

Uczciwość

Joanna 5

Bardzo polecam współpracę z Małgosią! Chorujący na cukrzycę kot, którego zostawiłam jej pod opieką miał w trakcie mojej nieobecności nieprzewidziane "przygody" z wahaniami poziomu cukru, przez chwilę wydawało się, że jest groźnie. Mimo, że sytuacja była martwiąca czułam się bezpiecznie, bo czułam, że kot jest pod dobrą i fachową opieką. Przede wszystkim byłyśmy w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedziałam co się dzieje. Pani Małgosia była w kontakcie z lekarzami z kiliniki, gdzie leczony jest kot i na podstawie ich wytycznych zajmowała się moim kotem. Mimo, że umawiałyśmy się na dwie wizyty dziennie Małgosia poświęciła mojemu zwierzakowi znacznie więcej czasu ponieważ uważała, że tego wymagał - ja dzięki temu czułam się spokojniej a zwierzak miał dobrą opiekę, nawet lepszą niż ja sama mogłabym mu zapewnić (np nie założyłabym mu podskórnej kroplówki). Wszystko skończyło się dobrze w dużej mierze dzięki odpowiedzialności i czujności Małgosi, także bardzo bardzo polecam ją jako osobę do opieki nad zwierzakami! Widać, że naprawdę bardzo je lubi i praca ta daje jej satysfakcję, a ja ani przez chwilę na wyjeździe nie maiałam poczucia niepewności i wątpliwości co do kociej opiekunki. Dodam, że żadna z nas nie spodziewała się tych komplikacji zdrowotnych i w związku z tym podwójne brawa za przejęcie odpowiedzialności wykazanie się profesjonalizmem.

Punktualność

Odpowiedzialność

Obowiązki

Uczciwość

Marta 5

Jestem właścicielką dwóch leciwych kocurów - jeden choruje na cukrzycę, drugi na nerki. Pozostawienie ich pod opieką pani Małgosi to był strzał w dziesiątkę. Chłopaki byli nie tylko zaopiekowani pod względem jedzeniowo-zabawowym, ale przede wszystkim miałam pewnosć, że leczenie jest kontynuowane i dostają swoje leki. Bylam spokojna o ich samopuczcie, bo pani Małgosia pozostawała ze mną w kontakcie - i na bieżąco informowała co słychać. Mogę szczerze polecić panią Małgosię - za profesjonalizm, zaangażowanie i ewidentną miłość do tego co robi.

Punktualność

Odpowiedzialność

Obowiązki

Uczciwość

5

Po powrocie z urlopu zastałem kota zadbanego – z sierścią w świetnym stanie. Widać, że pani Małgorzata dbała o Niunię, a nie mogło to być łatwe zadanie,bo kicia ma charakterek i nie z każdym chce się dogadać. Mile zdziwiłem się też staniem mieszkania – nie było śladów zniszczeń, które zwykle mają miejsce, gdy zostawiam kota na dłużej. Świadczy to o tym, że pani Małgorzata zapewniła kotu nie tylko podstawową opiekę, ale zabawę i odpowiednią dawkę ruchu na spacerach.Chciałbym podziękować pani Małgorzacie za cierpliwość do mojej paskudnej kocicy i szczerze polecić panią Małgorzatę jako petsittera, bo jest do tego naprawdę odpowiednią osobą.

Punktualność

Odpowiedzialność

Obowiązki

Uczciwość

5

Małgosia kocha zwierzęta i to widać od razu. Ma także bardzo dużą wiedzę o psach, jest cierpliwa, profesjonalna i sumienna. Mój pies od pierwszych chwil przymilał się do niej jak do znajomej osoby. Za pierwszym razem zostawiłam go u niej naprawie 3 tygodnie i najlepszym dowodem na to że czuł sie u niej dobrze jest fakt, że jak spotykamy się na ulicy przypadkiem moj pupil szaleje ze szczęscia przez dobre kilka minut :) Bardzo polecam jej usługi i zawsze już bedę zostawiała u niej mojego psa na czas wyjazdu!

Punktualność

Odpowiedzialność

Obowiązki

Uczciwość

0.029160022735596