Ogłoszenia z kategorii Hotele dla zwierząt w mieście Piaseczno, Polska

 • Hotele dla zwierząt

  Arkadia Hotel dla Psów

  Hotel dla psów Arkadia to miejsce, które powstało przede wszystkim z miłości do zwierząt. Mój hotel wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pupila, pełną szacunku i czułości opieką nad Państwa czworonogami. Czują się tu one jak u siebie w domu, czego dowodem jest radość i merdanie ogonka, kiedy wracają do mnie po raz kolejny.
  Nasz Hotel dla Psów działa już od ponad 10 lat, znajdujemy się niedaleko Piaseczna. W 2022 roku przeprowadziliśmy się do nowej lokalizacji, którą tworzyliśmy z myślą o Państwa podopiecznych od kilku lat. Dla psów oferujemy przestronne pokoje standardowe oraz pokoje premium, a także duży salon który pełni też funckję bawialni dla psów podczas niepogody. Nasze wybiegi dla psów są bezpieczne, pieski mogą się tu swobodnie wybiegać, a na spacery chodzimy po naszej spokojnej, sielskiej okolicy. Opieka dla psa obejmuje nie tylko spacery, karmienie i codzienne zabiegi pielęgnacyjne - dajemy Waszym pupilom dużo miłości i traktujemy je jak swoje kiedy przebywają pod naszą opieką.

  Pierwszy pobyt psa w hotelu jest poprzedzony wizytą zapoznawczą. czyli pobytem próbnym który pozwala nam ocenić, jak pies czuje się w Arkadii, czy nie przejawia problemów separacyjnych, czy lubi towarzystwo innych psów. Rezerwację pobytu psa w hotelu potwierdzamy po wizycie zapoznawczej.

  Psia Arkadia to hotel dla psów stworzony na wzór najlepszych na świecie psich hoteli, który zapewni Twojemu psu bezpieczny, komfortowy pobyt - zapraszamy!


  Leśna
  Piaseczno, Polska,
  psiaarkadia@gmail.com
  513629908
  https://www.psia-arkadia.pl

  Piaseczno, Polska
0.027611970901489