Ogłoszenia

 • Hotele dla zwierząt

  OPIEKA DOBOWA, SPACERY Z PSAMI

  Jestem certyfikowanym Petsitterem COAPE z wieloletnią praktyką, pomagam właścicielom psów w Warszawie w opiece nad ich czworonogami. Proponuję opiekę dobową oraz spacery. Mam doświadczenie w opiece nad różnymi psami, również lękliwymi oraz z problemami behawioralnymi.Posiadam umiejętności z zakresu nauki podstaw posłuszeństwa, więc jeśli Twój pupil uczęszcza aktualnie do „psiej szkoły” to podczas spaceru możemy utrwalać elementy szkolenia. Aktywnie pomagam w ramach wolontariatu w schronisku na Paluchu, opiekuję się psami, przygotowuję je do adopcji i doradzam przyszłym właścicielom w wyborze odpowiedniego dla nich czworonoga. Zapewniam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, z uwzględnieniem jego potrzeb oraz preferencji właściciela.


  Warszawa
  Warszawa, Polska,
  wedolowska.anna@gmail.com
  690009822
  www.facebook.com/opiekundopsa

  Warszawa, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Opiekun zwierząt

  Chciałabym zaoferować się przy opiece nad twoim pupilem :psem, kotem innym ulubieńcem, Zabawy, spacery, oraz dużo miłości, rzetelną opiekę. Długo pracujesz i martwisz się o pupila, gdy zostaje sam ? ... Opieka nad zwierzętami nie jest mi obca, od małego, opiekuje się, adoptuje. Taka praca naprawdę sprawie mi dużo radości Jezeli zaciekawiłam Cię tymi, krótkimi słowami, zapraszam pod nr tel. 730100977 Oferuje się w woj. Lubuskim Krosno Odrzańskie, Zielona Góra +30km dojazdu do pupila od Krosna Odrzańskiego. 12 zł /1h


  Ul. Krzywoustego 23
  Krosno Odrzańskie, Polska,
  labi730@wp.pl
  730100977

  Krosno Odrzańskie, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Opieka dla kotka Timona

  Witamy, poszukujemy osoby, która w dniu 9.12.17 profesjonalnie zajmie się naszym kotkiem Timonem, który będzie znajdował się w nietypowej sytuacji, a więc może być lekko przestraszony, zdezorientowany a może też być najdzielniejszym kotem świata, bo wielokrotnie już nas zaskoczył :) Nasz Timon jest naszym oczkiem w głowie dlatego też nie wyobrażamy sobie, żeby go zabrakło na naszym ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Poszukujemy osoby, która odebralaby Timona od nas z domu ok.godziny 14:00, dotarła z nim do Dworku Bialopradnickiego, tam opiekowalaby się nim podczas ceremonii zaślubin a po ceremonii odwiozlaby go spowrotem do domu ok.godziny 17:00. Potrzebujemy zaufanej osoby, która kocha zwierzęta, rozumie ich emocje a także rozumie charakter uroczystości. Szczegóły podajemy na mailu.


  Meiera 20/46
  Kraków, Polska,
  m.mizera2@gmail.com
  601948340

  Kraków, Polska
 • Tresura

  4 spacery z wyżłem 31-1 listopada (wtorek/środa)

  Szukam odpowiedzialnej osoby, która wyprowadzi psa na spacer 2 razy dziennie przez najbliższe 2 dni (wtorek 31 października i środa 1 listopada). Pies jest wiekowy, więc spacer trwa średnio 15 minut. Zależy mi, aby podczas mojej nieobecności wyszedł na 2 spacery jednego dnia. Romeo jest spokojnym, 13 letnim wyżłem. Miejsce spacerów metro Wilanowska, ul. Puławska 174. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt tylko odpowiedzialne i dyspozycyjne w tym terminie osoby. tel 505 907 700


  Puławska, koło metra Wilanowska
  Warszawa Mokotów,
  dzagss@gmail.com
  505907700

  Warszawa Mokotów
 • Hotele dla zwierząt

  Spacery z psami, wizyty u kotów, opieka dobowa.

  Oferuję opiekę nad psami, kotami, gryzoniami na ternie całej Warszawy. Spacery z psami codzienne, okazjonalne oraz wizyty domowe u kotów. Możliwa również opieka dobowa lub godzinowa (w domu właściciela). Spacer z psem - forma oraz aktywność zawsze jest dostosowana do jego potrzeb. Biegamy, ćwiczymy komendy i odpoczywamy. Wizyty u kotów wyglądają tak jak Ty i Twój kot tego potrzebujecie :) Poza codzienną pracą z podopiecznymi, cały czas rozwijam się i poszerzam swoją wiedzę na kursach oraz seminariach, by jak najlepiej sprawować opiekę nad Państwa pupilem. Na czas opieki zawsze podpisujemy umowę.


  Boguckiego
  Warszawa, Polska,
  nasmyczy.opieka@gmail.com
  661167758
  http://nasmyczy.waw.pl/

  Warszawa, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  poszukuję opieki dla 2 małych psów boston terrier

  Szukam opiekuna/opiekunki dla 2 piesków rasy boston terrier, w wieku 1,5 i 9 lat. Na jeden dzień oraz noc 8/9 września, potem sporadycznie na 1-2 dni, ok. 1 raz w miesiącu.


  Powiśle
  Warszawa,
  alicja.szpringer@gmail.com
  502700085

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  Kita w mieście. Hotel dla kotów.

  Witaj, jeśli odwiedziłeś moją stronę to znaczy, że zdrowe i radosne życie Twojego kota jest dla Ciebie szczególnie ważne, kiedy Ty wyjeżdżasz na wakacje, konferencje, sanatorium. Specjalnie dla Twojego kota stworzyliśmy to, co jest dla niego najlepsze na ziemi, kiedy jest daleko od Ciebie, własnego domu. Nasz hotel to wyjątkowe, spokojne miejsce przeznaczone wyłącznie dla kotów. Oferujemy również dowóz kota z domu do hotelu/z hotelu do domu po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Zwiedzanie hotelu i rezerwacja terminu po umówieniu telefonicznym. Koty pozostawione w naszym hotelu objęte są opieką wyspecjalizowanego personelu, dla których praca połączona jest z pasją. Twój kot jest w najlepszych rękach, kiedy Ciebie nie ma obok. Kotki znajdują się pod opieką lekarza weterynarii- specjalisty chorób kotów, co umożliwia pozostawienie w hotelu zwierząt na rekonwalescencję pooperacyjną po zabiegach np. sterylizacji czy kastracji, czy na kontynuację leczenia chorób niezakaźnych (np.:cukrzyca, niewydolność nerek, czy choroby kardiologiczne). Każdy kotek powinien mieć ze sobą książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko chorobom zakaźnym, odpchleniem i odrobaczeniem. Ewentualne braki mogą być uzupełnione w trakcie pobytu w hotelu.


  Siemieńskiego 14
  Rzeszów, Polska,
  kitawmiescie@gmail.com
  535384235
  www.kitawmiescie.pl

  Rzeszów, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Magdalena Karpińska - opiekun zwierząt - domowy hotelik

  Oferuję kolonie dla Twojego pupila . Kot . pies , królik i nie tylko :) Wszyscy podopieczni mieszkają z nami w domu , na równych prawach jak pozostali członkowie rodziny . Spacery 2-3 x dziennie oraz zabawy na terenie zamkniętym przy domu , w którym mieszkamy . Pływanie w stawie również jest możliwe dla tych podopiecznych , którzy kochają wodę . Zapraszam do spotkań zapoznawczych nim pozostawisz swojego pupila pod moją opieką . Wołomin - Warszawa i okolice


  Sławkowska
  Wołomin, Polska,
  mkarpinska_opiekunzwierzat@onet.pl
  502403926
  https://www.facebook.com/mkarpinskaopiekunzwierzat/

  Wołomin, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Zaopiekuję się Twoim pupilem, gdy wyjdziesz na wakacje :)

  Potrzebujesz opieki dla swojego pupila podczas Twojej nieobecności? Niespodziewany wyjazd służbowy, weekend poza miastem, a może wymarzony odpoczynek na dawno planowanych wakacjach? Oferuję pomoc w domu opiekuna (koty, psy) oraz możliwość opieki w moim domu (gryzonie). Wyprowadzanie na spacery, aktywne spędzanie czasu z żywiołowym czworonogiem, a może wyciszenie i relaks ze starszym futrzakiem? Dbanie o potrzeby twojego malego przyjaciela, zabawy, nauka podstawowych komend, ciekawe spedzanie czasu. Posiadam wiedze z zakresu zoopsychologii, umiem dogadać sie ze zwierzakami, poprawnie odczytywac ich sygnaly. Zapraszam do kontaktu!


  Broniewskiego
  Warszawa, Polska,
  dorotazakarzecka@gmail.com
  5346518699

  Warszawa, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Lililalu - Domowy Hotel dla Zwierząt we Wrocławiu

  We speak English. Please write a message. Domowy Hotel dla Zwierząt Lililalu prowadzony przez lekarz weterynarii - całoroczna, profesjonalna opieka dla psa, kota i innych zwierząt w pełni domowych warunkach. Zajmujemy się opieką nad zwierzętami już od 9 lat i nasza działalność jest zalegalizowana. Cena za dobę opieki przy pobytach do 30 dni (karma dostarczana przez Wlaćcicieli): kot: 20zł (żwirek wliczony w cenę) pies mały i średni 50zł pies duży 55zł inne zwierzęta: ok/ 10zł transport zwierzaka do i z hotelu: 15-30zł w granicach Wrocławia, transport poza Wrocławiem (cała Polska): do uzgodnienia RABATY przy pobytach długoterminowych (powyżej 30 dni) i dla stałych klientów. Możliwe pobyty kilkumiesięczne (cena do uzgodnienia). Zwierzęta przebywają wraz z domownikami w warunkach domowych-mieszkaniowych. Mają stały kontakt z ludźmi, zapewnioną ich uwagę i pieszczoty. Zwierzęta nie są trzymane w kojcach ani klatkach. Nasi podopieczni spędzają pobyt w warunkach w pełni domowych, w przyjaznej, ciepłej atmosferze. W opłatę za pobyt zwierzaka w hotelu wliczona jest całodobowa, profesjonalna opieka, karmienie, zabawa i pieszczoty, żwirek w przypadku kotów oraz 3 spacery dziennie w przypadku psów. Wyżywienie wg życzeń Właścicieli. Przyjmujemy zwierzęta z zapasem karmy na okres pobytu, dzięki czemu zwierzęta nie muszą zmieniać diety. Przyjmujemy zwierzęta zdrowe, zaszczepione i odrobaczone, z aktualną książeczką zdrowia, wskazane jest również zabezpieczenie zwierzaka przeciwko pchłom i kleszczom. Przyjmujemy koty z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, aktualna książeczka zdrowia, zalecamy również kocyk z zapachem, legowisko lub koszyczek i ulubioną zabawkę. Przyjmujemy psy z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, aktualna książeczka zdrowia, smycz, legowisko lub kocyk z zapachem, zalecamy również kaganiec i ulubioną zabawkę. Przyjmujemy również inne małe zwierzęta (gryzonie, ptaki, gady, rybki) z pełnym ekwipunkiem (klatką, terrarium, akwarium) oraz zapasem karmy na okres pobytu oraz wszystkim, co potrzebne do utrzymania czystości. Przyjmujemy również kocięta i szczenięta oraz zwierzęta wymagające nadzwyczajnej opieki. Hotel znajduje się na terenie Wrocławia - na osiedlu Kuźniki.


  ul. Dźwirzyńska 20/6
  Wrocław, Polska,
  jandruszkiewicz@wp.pl
  721012553

  Wrocław, Polska
0.071773052215576