Ogłoszenia

 • Hotele dla zwierząt

  Szukam opiekunki 24-27 maj

  Witam serdecznie, Poszukuję oosoby która zajmie się moim pieskiem w terminie 24-27 maja (maltańczyk). Zależy mi na osobie, która będzie mogła cały czas poświęcić na niego bez pozostawiania samego w domu (on nie potrzebuję ciągłych zabaw tylko obecnośni człowieka obok siebie), Która kocha psy i wie jak trzeba nimi się opiekować, Która wie jak trzeba się zachowywać z psem na spacerze i rozumie psy :) Zapewniam dowóz i odbiór pieska oraz jedzenie. W razie zainteresowania proszę o wiadomość. dziekuję, Ala


  ul. Igańska, 32/16
  Warszawa,
  ala.damshevich@gmail.com
  733522713

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  Koci Hotelik

  Zapraszamy do domowego hotelu dla kotów, który usytuowany jest na warszawskich Włochach, bardzo blisko Okęcia. Nasz hotel zajmuje całe poddasze domu jednorodzinnego, w którym mieszkamy. Dla kotków przygotowaliśmy osiem odrębnych, przestronnych pomieszczeń o powierzchni od 5 do 7 m2, wyposażonych w drapaki, półki do skakania, posłania, kuwety i zabawki) oraz pomieszczenie wspólne, gdzie nasi podopieczni mogą skakać, bawić się oraz wypoczywać na dużych drapakach oraz wygodnych fotelach. Zapewniamy czułą, troskliwą opiekę 24h/ dobę.


  Municypalna 37
  Warszawa,
  kontakt@kocihotelik.pl
  502222921
  www.kocihotelik.pl

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  opieka nad psami, wyprowadzanie psów

  Drodzy opiekunowie! Od dziecka moją wielką miłością oraz pasją są psy. Jako nastolatka zaczynałam od bycia petsitterem, czyli opiekowałam się psiakami oraz wyprowadzałam je na spacery. W 2017 r. spełniło się moje wielkie marzenie i ukończyłam studia na kierunku behawiorystyka zwierząt do towarzystwa. Sukcesywnie poszerzam swoją wiedzę na temat behawioru psów biorąc udział w konferencjach, wykładach i seminariach behawiorystycznych. Ponad to prowadzę prywatną praktykę i pomagam ludziom lepiej zrozumieć ich podopiecznych. Oferuję wyprowadzanie, opiekę nad psami w południowych rejonie Krakowa. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony :)


  Klonowica 24
  Kraków, Polska,
  paulina.mazurkiewicz86@gmail.com
  513454378
  https://www.facebook.com/Pieszkultura/

  Kraków, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Opiekun zwierząt

  Chciałabym zaoferować się przy opiece nad twoim pupilem :psem, kotem innym ulubieńcem, Zabawy, spacery, oraz dużo miłości, rzetelną opiekę. Długo pracujesz i martwisz się o pupila, gdy zostaje sam ? ... Opieka nad zwierzętami nie jest mi obca, od małego, opiekuje się, adoptuje. Taka praca naprawdę sprawie mi dużo radości Jezeli zaciekawiłam Cię tymi, krótkimi słowami, zapraszam pod nr tel. 730100977 Oferuje się w woj. Lubuskim Krosno Odrzańskie, Zielona Góra +30km dojazdu do pupila od Krosna Odrzańskiego. 12 zł /1h


  Ul. Krzywoustego 23
  Krosno Odrzańskie, Polska,
  labi730@wp.pl
  730100977

  Krosno Odrzańskie, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Opieka dla kotka Timona

  Witamy, poszukujemy osoby, która w dniu 9.12.17 profesjonalnie zajmie się naszym kotkiem Timonem, który będzie znajdował się w nietypowej sytuacji, a więc może być lekko przestraszony, zdezorientowany a może też być najdzielniejszym kotem świata, bo wielokrotnie już nas zaskoczył :) Nasz Timon jest naszym oczkiem w głowie dlatego też nie wyobrażamy sobie, żeby go zabrakło na naszym ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Poszukujemy osoby, która odebralaby Timona od nas z domu ok.godziny 14:00, dotarła z nim do Dworku Bialopradnickiego, tam opiekowalaby się nim podczas ceremonii zaślubin a po ceremonii odwiozlaby go spowrotem do domu ok.godziny 17:00. Potrzebujemy zaufanej osoby, która kocha zwierzęta, rozumie ich emocje a także rozumie charakter uroczystości. Szczegóły podajemy na mailu.


  Meiera 20/46
  Kraków, Polska,
  m.mizera2@gmail.com
  601948340

  Kraków, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  OPIEKA DOBOWA, SPACERY Z PSAMI

  Jestem certyfikowanym Petsitterem COAPE z wieloletnią praktyką, pomagam właścicielom psów w Warszawie w opiece nad ich czworonogami. Proponuję opiekę dobową oraz spacery. Mam doświadczenie w opiece nad różnymi psami, również lękliwymi oraz z problemami behawioralnymi.Posiadam umiejętności z zakresu nauki podstaw posłuszeństwa, więc jeśli Twój pupil uczęszcza aktualnie do „psiej szkoły” to podczas spaceru możemy utrwalać elementy szkolenia. Aktywnie pomagam w ramach wolontariatu w schronisku na Paluchu, opiekuję się psami, przygotowuję je do adopcji i doradzam przyszłym właścicielom w wyborze odpowiedniego dla nich czworonoga. Zapewniam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, z uwzględnieniem jego potrzeb oraz preferencji właściciela.


  Warszawa
  Warszawa, Polska,
  wedolowska.anna@gmail.com
  690009822
  www.facebook.com/opiekundopsa

  Warszawa, Polska
 • Tresura

  4 spacery z wyżłem 31-1 listopada (wtorek/środa)

  Szukam odpowiedzialnej osoby, która wyprowadzi psa na spacer 2 razy dziennie przez najbliższe 2 dni (wtorek 31 października i środa 1 listopada). Pies jest wiekowy, więc spacer trwa średnio 15 minut. Zależy mi, aby podczas mojej nieobecności wyszedł na 2 spacery jednego dnia. Romeo jest spokojnym, 13 letnim wyżłem. Miejsce spacerów metro Wilanowska, ul. Puławska 174. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt tylko odpowiedzialne i dyspozycyjne w tym terminie osoby. tel 505 907 700


  Puławska, koło metra Wilanowska
  Warszawa Mokotów,
  dzagss@gmail.com
  505907700

  Warszawa Mokotów
 • Hotele dla zwierząt

  Spacery z psami, wizyty u kotów, opieka dobowa.

  Oferuję opiekę nad psami, kotami, gryzoniami na ternie całej Warszawy. Spacery z psami codzienne, okazjonalne oraz wizyty domowe u kotów. Możliwa również opieka dobowa lub godzinowa (w domu właściciela). Spacer z psem - forma oraz aktywność zawsze jest dostosowana do jego potrzeb. Biegamy, ćwiczymy komendy i odpoczywamy. Wizyty u kotów wyglądają tak jak Ty i Twój kot tego potrzebujecie :) Poza codzienną pracą z podopiecznymi, cały czas rozwijam się i poszerzam swoją wiedzę na kursach oraz seminariach, by jak najlepiej sprawować opiekę nad Państwa pupilem. Na czas opieki zawsze podpisujemy umowę.


  Boguckiego
  Warszawa, Polska,
  nasmyczy.opieka@gmail.com
  661167758
  http://nasmyczy.waw.pl/

  Warszawa, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  poszukuję opieki dla 2 małych psów boston terrier

  Szukam opiekuna/opiekunki dla 2 piesków rasy boston terrier, w wieku 1,5 i 9 lat. Na jeden dzień oraz noc 8/9 września, potem sporadycznie na 1-2 dni, ok. 1 raz w miesiącu.


  Powiśle
  Warszawa,
  alicja.szpringer@gmail.com
  502700085

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  Kita w mieście. Hotel dla kotów.

  Witaj, jeśli odwiedziłeś moją stronę to znaczy, że zdrowe i radosne życie Twojego kota jest dla Ciebie szczególnie ważne, kiedy Ty wyjeżdżasz na wakacje, konferencje, sanatorium. Specjalnie dla Twojego kota stworzyliśmy to, co jest dla niego najlepsze na ziemi, kiedy jest daleko od Ciebie, własnego domu. Nasz hotel to wyjątkowe, spokojne miejsce przeznaczone wyłącznie dla kotów. Oferujemy również dowóz kota z domu do hotelu/z hotelu do domu po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Zwiedzanie hotelu i rezerwacja terminu po umówieniu telefonicznym. Koty pozostawione w naszym hotelu objęte są opieką wyspecjalizowanego personelu, dla których praca połączona jest z pasją. Twój kot jest w najlepszych rękach, kiedy Ciebie nie ma obok. Kotki znajdują się pod opieką lekarza weterynarii- specjalisty chorób kotów, co umożliwia pozostawienie w hotelu zwierząt na rekonwalescencję pooperacyjną po zabiegach np. sterylizacji czy kastracji, czy na kontynuację leczenia chorób niezakaźnych (np.:cukrzyca, niewydolność nerek, czy choroby kardiologiczne). Każdy kotek powinien mieć ze sobą książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko chorobom zakaźnym, odpchleniem i odrobaczeniem. Ewentualne braki mogą być uzupełnione w trakcie pobytu w hotelu.


  Siemieńskiego 14
  Rzeszów, Polska,
  kitawmiescie@gmail.com
  535384235
  www.kitawmiescie.pl

  Rzeszów, Polska
0.071367025375366