Ogłoszenia

 • Tresura

  morskiePsy

  Doświadczony opiekun i trener psów, dyplomowany kynopsycholog. Podczas opieki zapewnię Twojemu psu odpowiednią dawkę aktywności fizycznej i intelektualnej, a w razie potrzeby postaram się rozwiązać jego problemy behawioralne jak ciągnięcie na smyczy czy agresja wobec innych psów. Psa mogę odebrać na terenie Gdańska i Sopotu. Przy zleceniu powyżej 2h niższe stawki. Potrafię zająć się każdym pieskiem, niezależnie od wielkości czy charakteru. :)


  Żywiecka
  Gdańsk,
  kbro29@gmail.com
  514191485
  https://www.facebook.com/morskiePsy

  Gdańsk
 • Hotele dla zwierząt

  Hotel dla psów

  Witamy serdecznie! Zapraszamy do naszego hotelu. Mieszkamy na peryferiach Bielska-Białej.Obok góry, lasy, łąki cisza i spokój. Hotel jest prowadzony w domu oczywiście z wyjściem na ogród. Jeżeli planujecie w najblizszym czasie wakacje zapraszamy do nas. Nie mamy konkretnych wymagań co do wielkości bądź charakteru piesków kazdy jest mile widziany i zasługuje na miłość :) Jedyne co fajnie jakby pies miał chociaz styczność z domem - nie chcemy aby psiaki się za bardzo stresowaly. Po krótce : - hotel jest w domu z wyjściem na ogród (pieski nie będą zamykane w kojcach ani nie będę siedziały w ciasnych kennelach, tylko w domu razem z nami - chyba że trafi się mega urwis wtedy dysponujemy dwoma boksami) -misek, smyczy oraz zabawek u nas nie zabraknie :) -wasz pupil będzie miał zapewniony spacer 3 razy dziennie i oczywiście zabawa na ogrodzie :) -blisko nas jest weterynarz czynny cała doba także w razie koniecznej interwencji będzie miał zapewniona pomoc -karme mamy na miejscu aczkolwiek lepiej żeby piesek dostawał taka jaka je w domu :) Prosimy aby dla piesków zabierac : karme, książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Akceptujemy również szczeniaki oraz psy w podeszłym wieku :) nie ma to znaczenia :) Cennik : 1-5 dni 45zl doba 6-20 dni 40zl doba Powyżej 20 dni 40zl /lub do uzgodnienia Oferujemy również kąpiel pieska, czesanie - jest to w cenie pobytu.. Bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy Numer telefonu w ogłoszeniu jeżeli nie odbieram bardzo proszę wysłać wiadomość SMS :)


  Polna
  Bujaków, Polska,
  Marta14107@wp.pl
  668376027

  Bujaków, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  PSI HOTEL/ŚWIETLICA

  Drodzy właściciele miłych szczekających domowników. Zapraszam do mojego domowego całodobowego hoteliki.Pieskami zajmuje się od kilku lat a więc mam już doświadczenie. Każdy piesek będzie miał u mnie zapewnione jak najlepsze warunki. Dlatego przyjmuję psy pojedyńczo bo każdy Państwa pupil ma inny charakter .Nie każdy lubi mieć konkurencję na przykład do pieszczot albo do jedzenia. Przyjmuję i duże i małe nawet szczeniaki. Nie przyjmuję tylko psów ras agresywnych typu pitbul amstaf i podobnych. Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców bloku. Piesek na czas pobytu najlepiej jak by miał własne spanko z ulubionym kocykiem, jakąś zabaweczkę chociaż u mnie zabawy mu nie zabraknie.Jedzenie jeżeli pupil jest na specjalnej diecie. Zapraszam też na pobyt paro godzinny w ciągu dnia. Oferuje też spacery z psem w domu klienta. Cena za pobyt długi-50 zł za dobę Świetlica-10 zł za godzinę Wyprowadzanie psa u właściciela -20 zł ZAPRASZAM PSY Z CAŁEJ WARSZAWY


  Czechowa, 2m106
  Warszawa,
  mojebielany125@gmail.com
  514007036

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  Grand Kotel Warszawa

  Ekskluzywny hotel dla kotów powstał z myślą o kotach i ich opiekunach . Teraz bez obaw możesz podróżować wiedząc , że Twój kot będzie w dobrych rękach. Z miłości do kotów przygotowaliśmy kilka bogato wyposażonych apartamentów o powierzchni od 10-25 m2 . Koty przebywają w oddzielnych apartamentach co zapewnia im spokój i komfort. Każdy kot zasługuje na indywidualne traktowanie i tak też wygląda opieka w naszym hotelu - dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojego kota. Nie znajdziesz u nas klatek czy boksów tylko przestronne , komfortowe apartamenty oraz całodobową opiekę zapewnioną przez personel którego zadaniem oprócz podstawowej opieki jest umilanie pobytu Twojego kota/ kotów podczas Waszej rozłąki. Podczas pobytu Twojego pupila wykonamy mu serię pamiątkowych zdjęć. Serdecznie zapraszamy :)


  Bukowskiego 7/53
  Warszawa, Polska,
  ruwiola@gmail.com
  691752508
  www.grandkotel.waw.pl

  Warszawa, Polska
 • Psi fryzjerzy

  Zakochany Kundel - groomer na Jasieniu

  O mnie: Od zawsze kochałam Psy. Było też ich nieustannie wiele w moim życiu. W końcu pomyślałam jak mogłabym robić dla nich coś więcej. Nie tylko przytulać, karmić i wychodzić na spacery.. Wtedy postanowiłam, że zapiszę się do wolontariatu w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie i stworzę stronę, na której zacznę promować adopcje psich seniorów (“Seniorzy do adopcji”). To był doskonały start aby dowiedzieć się o naszych czworonożnych pupilach czegoś więcej. W schronisku nauczyłam się dużo od innych, starszych stażem wolontariuszy i pracowników. Cały czas jednak chciałam czegoś więcej dlatego przy zmianie swojej pracy wpadłam na pomysł groomingu. Od razu zapisałam się na kurs, który zdałam w Gdańsku na początku 2017 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Sama dorobiłam się swoich 4 psów. Zaufało mi wiele osób, które przychodzą do mnie do dziś mimo zmiany lokalizacji na drugi koniec Gdańska. Dzięki mojemu doświadczeniu z Psami trudnymi w schronisku rozszerzyłam swoje usługi o wyprowadzanie psów na spacery oraz opiekę nad nimi podczas wyjazdu właściciela. Aktualnie wykonuję pracę dorywczo, wieczorami i w weekendy. Mimo różnych doświadczeń i trudu jaki związany jest z pracą groomera - bardzo to lubię. Nie byłoby to możliwe gdyby nie miłość jaką darze wszystkie Psiaki. Mają więc Państwo pewność, że każdy klient jest w dobrych rękach. O salonie: "Zakochany Kundel" to profesjonalne usługi dla zwierząt. W swoim zaciszu domowym wykonuję zabiegi pielęgnacyjne dla psów, między innymi strzyżenie, trymowanie, kąpiele czy wyczesywanie. Oferuję również usługę wyprowadzania psów na spacery oraz opiekę nad zwierzęciem w domu właściciela. Miejsce to stworzyłam z pasji i miłości do czworonogów. Każda usługa przygotowywana jest z należytą ostrożnością i w spokojnej atmosferze. Chciałabym by Państwa Pupil czuł się u mnie w pełni zrelaksowany i żegnał mnie w poczuciu wyjątkowości. Pracuje na kosmetykach: Botaniqa, PSH, Dr. Lucy. Zakres usług: -dojazd do klienta po psa i odwiezienie po wykonanej usłudze -strzyżenie -trymowanie -kąpiele -wyczesywanie -czyszczenie uszu oraz oczu -przycinanie pazurków Dodatkowo (więcej informacji na stronie): -wyprowadzanie psów -opieka nad psem w domu właściciela Do strzyżenia/trymowania/wyczesywania obowiązkowa jest usługa kąpieli, czyszczenia uszu i obcinania pazurów - wykonuję jedynie FULL SERVICE. Zdjęcia moich prac oraz więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/ZakochanyKundelGdansk/


  ul. Stężycka 105a
  Gdańsk, Polska,
  mlotkowskan@wp.pl
  516186726
  https://www.facebook.com/ZakochanyKundelGdansk/

  Gdańsk, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Milord - opieka i hotel dla kotów

  Milord powstał z miłości do kotów, z chęci podarowania im komfortu, poczucia bezpieczeństwa i czułości na jaką zasługują. Lata pracy z kotami, zdobyta wiedza, doświadczenie i praktyka to fundamenty na których budujemy więź porozumienia i harmonię życia wśród kotów. Nie nazwiemy się ekspertami, gdyż uczymy się cały czas, każdy z naszych podopiecznych jest inny i wymaga dostosowania się do jego potrzeb, jednak jesteśmy przygotowani na wszystko i lubimy podejmować wyzwania. Traktowanie każdego naszego podopiecznego przez pryzmat jego indywidualnych wymagań pozwoli nam na zrozumienie Twojego kota, a na pewno dołożymy wszelkich starań by Twój kot czuł się pod naszą opieką wyjątkowo, bezpiecznie i komfortowo. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, certyfikowani kociarze - behawioryści, zoofizjoterapeuci, catsitterzy, zoopsycholodzy, technicy weterynarii i koci dietetycy. Poza wiedzą teoretyczną posiadają również dwie ręce i mnóstwo czasu na rozpieszczenie powierzonych pod opiekę Futer.


  Dębowa, 19
  Katowice,
  biuro@hoteldlakota.com.pl
  663692332
  www.hoteldlakota.com.pl

  Katowice
 • Hotele dla zwierząt

  Vip Dog Szczecin

  Świadczone prze ze mnie usługi są całodobowe,całoroczne w miejscu mojego zamieszkania. Cena pobytu psa za dobę wynosi 50 zł.plus wyżywienie w zakresie właściciela. Cena za pobyt kota 30 zł.za dobę plus wyżywienie i żwirek w zakresie właściciel. Moja oferta skierowana jest dla wszystkich tych którzy kochają zwierzęta i dbają o ich bezpieczeństwo i samopoczucie podczas rozłąki zapewniając im opiekę wykwalifikowanego opiekuna. Jestem certyfikowanym PETSITTEREM - opiekunem zwierząt i absolwentką Europejskiego Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktycznej w Warszawie. Moje doświadczenie i pasja pozwolą zminimalizować stres jaki zwierzę przechodzi podczas rozłąki ze swoim panem. Mój dom położony jest w spokojnej otoczonej lasem okolicy oddalonej od zgiełku miejskiego,a zarazem 8 km od centrum Szczecina. Przyjmuję pod opiekę tylko psy rasy i usposobienia łagodnego. Liczy się jakość i bezpieczeństwo. Do każdego zwierzaka podchodzę indywidualnie,w prace wkładam duże zaangażowanie i serce. Zwierzaki przebywają w moim domu lub specjalnie przystosowanym do tego pawilonie zewnętrznym cało rocznie ogrzewanym,klimatyzowanym monitorowanym,do dyspozycji psy mają wydzieloną strefę ogrodu. Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny. Zawsze pod opiekę biorę maksymalnie do sześciu piesków jednocześnie,żeby poświęcić im jak najwięcej czasu i zaoszczędzić niepotrzebnego stresu związanego z obecnością obcego towarzysza. Do dyspozycji zwierzęta maja duży ogród,codzienne spacery w lesie aby mogły się wybiegać i wyszaleć. W większości są to już moi stali podopieczni,więc chętnie do mnie wracają. Jeśli więc chcielibyście Państwo zorganizować swoim zwierzętom czas,którego z różnych względów nie mogą spędzić z Wami to serdeczne zapraszam.


  Pilchowo
  Szczecin, Polska,
  vip.dog@wp.pl
  516490200

  Szczecin, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Domowy Hotel dla Zwierząt Lililalu we Wrocławiu

  Domowy Hotel dla Zwierząt Lililalu we Wrocławiu prowadzony przez lekarz weterynarii - opieka dla Twojego Pupila w komfortowych warunkach. Cena za dobę opieki przy pobytach do 20 dni (karma dostarczana przez Właścicieli): kot: 25zł (żwirek wliczony w cenę), pies mały 50zł, pies średni: 55zł pies duży: 60zł inne zwierzęta (gryzonie, ptaki, gady itp.): 20zł, transport zwierzaka do i z hotelu: 15-30zł w granicach Wrocławia, transport poza Wrocławiem (cała Polska): do uzgodnienia. RABATY przy pobytach długoterminowych (powyżej 20 dni) i przy oddawaniu pod opiekę więcej niż 1 zwierzaka. Możliwe pobyty kilkumiesięczne (cena do uzgodnienia). Profesjonalna opieka dla Twojego Pupila w przytulnym, domowym hotelu. Nasz hotel to wyjątkowe miejsce - zwierzęta to nasza pasja i życie zawodowe. Nasza działalność jest w pełni legalna i posiadamy wieloletnie doświadczenie w hotelowaniu zwierząt. Naszym podopiecznym zapewniamy komfortowe, domowe warunki dostosowane do ich potrzeb. Liczba zadowolonych Klientów i ich opinie są na to potwierdzeniem - dzięki nim masz pewność, że oddajesz swojego zwierzaka w ręce odpowiedzialnych ludzi posiadających dużą wiedzę na temat zwierząt domowych. Zwierzęta przebywają wraz z domownikami w warunkach domowych-mieszkaniowych. Mają stały kontakt z ludźmi, zapewnioną ich uwagę i pieszczoty. Zwierzęta nie są trzymane w kojcach ani klatkach. Nasi podopieczni spędzają pobyt w warunkach w pełni domowych, w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Pomieszczenia są ogrzewane zimą i klimatyzowane w czasie upałów. W opłatę za pobyt zwierzaka w hotelu wliczona jest całodobowa, profesjonalna opieka, karmienie, zabawa, pieszczot i podstawowa pielęgnacja, żwirek w przypadku kotów oraz 3 spacery dziennie w przypadku psów. Wyżywienie wg życzeń Właścicieli. Przyjmujemy zwierzęta z zapasem karmy na okres pobytu, dzięki czemu zwierzęta nie muszą zmieniać diety. Przyjmujemy zwierzęta zdrowe, zaszczepione i odrobaczone, z aktualną książeczką zdrowia, wskazane jest również zabezpieczenie psów przeciwko kleszczom. Przyjmujemy koty z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, mieseczki, aktualna książeczka zdrowia, zalecamy również kocyk z zapachem, legowisko lub koszyczek i ulubioną zabawkę. Przyjmujemy psy z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, miski, aktualna książeczka zdrowia, smycz, legowisko lub kocyk z zapachem, zalecamy również ulubioną zabawkę i ewentualnie kaganiec. Przyjmujemy również inne małe zwierzęta (gryzonie, ptaki, gady, rybki) z pełnym ekwipunkiem (klatką, terrarium, akwarium) oraz zapasem karmy na okres pobytu oraz wszystkim, co potrzebne do utrzymania czystości. Przyjmujemy również kocięta i szczenięta oraz zwierzęta wymagające nadzwyczajnej opieki (niepełnosprawne, wymagające podawania insuliny, przyjmujące suplementy itp.) Hotel jest firmą rodzinną, zarejestrowaną i posiada 2 lokalizacje: we Wrocławiu, na osiedlu Kuźniki i w Brzegu opolskim. Zapraszamy serdecznie!


  ul. Dźwirzyńska 20/6
  Wrocław, Polska,
  jandruszkiewicz@wp.pl
  721 012 553

  Wrocław, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Opieka domowa dla zwierząt

  Domowa opieka nad zwierzętami przez cały rok w kameralnych warunkach domowo-ogrodowych. Zwierzęta mają do dyspozycji nocleg na dworze w budzie, na wybiegu, w domu przy łóżku ...lub w łóżku w zależności od swoich przyzwyczajeń i życzeń właściciela. Do wybiegania ogród o powierzchni 3 tysięcy metrów. Podajemy gotową karmę (dostarcza właściciel) lub, jeśli jest taka potrzeba, gotujemy jedzenia dla psów. Państwa zwierzęta mogą się jednocześnie socjalizować z naszymi psami, mikroświnkami i alpakami. Zwierzęta traktujemy jak nasze własne, mają codzienną porcję ruchu i pieszczot oraz zabawy z nami i naszymi dziećmi.Zagroda mieści się na skraju miasta istnieje więc możliwość wyprowadzania zwierząt na długie spacery Zwierząt nie trzymamy w kojcach. Zapraszamy do obejrzenia Naszej Zagrody osobiście lub na naszej stronie internetowej alpakigniezno.pl na stronie poświęconej tylko opiece nad zwierzętami zierzakopieka.gniezno.pl i Facebooku Nasza Zagroda Alpaki Gniezno. Tel. 506 - 105-749 - lub 501 - 164-372 - Zakres cen od 30 do 45 złotych za dobę w zależności od długości pobytu i wielkości pupila Możliwe pobyty kilkugodzinne i wielomiesięczne w zależności od potrzeb.Przyjmujemy maksymalnie 5 zwierząt jednocześnie. Możliwe także pobyty dla kózek ,alpak świnek owieczek króliczków itp dla ,których mamy stajenkę Nie przyjmujemy kotów z uwagi na alergię syna Nasze kwalifikacje to ukończone kursy alpako ono i animaloterapii oraz 23 letnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami własnymi i powierzonymi Szczegóły na podanych wyżej stronach ,telefonicznie lub osobiście.Zapraszamy.


  Kłeckoska 73
  Gniezno, Polska,
  katarzynalorek@poczta.onet.pl
  501-164-372
  https://zwierzakopieka.gniezno.pl

  Gniezno, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Opieka dobowa, spacery z psami

  Opieką zajmuję się pełnoetatowo, stale się rozwijając i szkoląc w tej dziedzinie. Doświadczenie w pracy z psami zdobywałam między innymi jako wolontariusz w Schronisku na Paluchu. Kilka lat temu dołączyłam do grona certyfikowanych Petsitterów COAPE. Aktualnie pogłębiam swoją wiedzę na podyplomowych studiach Zoopsychologia - problemy behawioru psów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Prywatnie jestem właścicielką 12-letniego mieszańca o imieniu Fuzzy, adoptowanego z Palucha. Proponuję: -spacery regularne (od poniedziałku do piątku) -spacery okazjonalne -opiekę dobową : w kameralnych warunkach domowych na Mokotowie , w jednym czasie przebywają u mnie pod opieką maksymalnie 2 psy Spacery realizuję na terenie Warszawy w dzielnicach Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Wilanów. Zapewniam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, z uwzględnieniem jego potrzeb oraz preferencji Właściciela. Zawsze zawieramy umowę. Zapraszam na bezpłatne spotkanie zapoznawcze, podczas którego poznam psa i ustalimy szczegóły opieki


  Warszawa,Polska
  Warszawa,
  opiekundopsa@gmail.com
  690 009 822
  https://faceboom.com/opiekundopsa

  Warszawa
0.043324947357178