Ogłoszenia

 • Tresura

  Konsultacje Trener Psie Przedszkole

  Jestem certyfikowanym trenerem psów. Uczęszczałam na kurs trenerski w Akademii Dobry Pies oraz w styczniu 2020r zdałam egzamin trenerski. Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez kursy i szkolenia. Psie przedszkole - jest to propozycja dla właścicieli szczeniąt od 4 miesiąca. Zajęcia trwają 15 godzin, terminy zajęć ustalane są indywidualnie (zarówno w dni powszednie jak i weekendy). W trakcie zajęć uczymy psa: - skupiania uwagi na przewodniku - chodzenia na luźnej smyczy - skutecznego przywołania - spokojnego pozostawania na miejscu - omijania innych psów - niepodejmowania pokarmu z ziemi - podstaw chodzenia przy nodze - zabaw węchowych oraz elementów tropienia Zapraszam również serdecznie na konsultacje online, realizowane poprzez Skype lub telefonicznie. Oferuję pomoc przy rozwiązywaniu problemów behawioralnych. Pomagam w zrozumieniu potrzeb i zachowań psa oraz w lepszej komunikacji człowiek-pies. Jeśli Twój pies: - ciągnie na smyczy - szczeka na inne psy - nie przychodzi gdy go wołasz - niszczy meble i inne przedmioty - skacze na ludzi Jeśli chcesz: - zrozumieć potrzeby swojego psa - poprawić komunikację - nauczyć swojego psa skutecznego przywołania - nauczyć psa zostawania samotnie w domu - nauczyć szczeniaka czystości - dowiedzieć się jak przyjemnie spędzać czas ze swoim pupilem - nauczyć się zabaw węchowych i tropienia Zadzwoń pod numer 781061010 lub napisz do mnie i umów się na konsultację.


  Rzepichy 8
  Warszawa,
  agnieszka.kemblowska@wp.pl
  781061010

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  HOTEL PSA I KOTA ,,PCHEŁKA,,

  Hotel jest obiektem kameralnym, prowadzony przez rodzinę, która kocha i szanuje zwierzęta. Pieski są wyprowadzane na spacer cztery razy dziennie. Do dyspozycji mają 12 a ogród. Nasi goście mają zapewnioną całodobową opiekę weterynaryjną. Kotki przebywają w warunkach domowych w ogromnym pokoju na poddaszu naszego domu, a w słoneczne dni są wynoszone do pięknej woliery w ogrodzie .


  Ul. J. i F. Sawiczewskich 6 a
  Kraków, Polska,
  biuro@hotelpsa.pl
  606 22 88 75
  www.hotelpsa.pl

  Kraków, Polska
 • Tresura

  morskiePsy

  Doświadczony opiekun i trener psów, dyplomowany kynopsycholog. Podczas opieki zapewnię Twojemu psu odpowiednią dawkę aktywności fizycznej i intelektualnej, a w razie potrzeby postaram się rozwiązać jego problemy behawioralne jak ciągnięcie na smyczy czy agresja wobec innych psów. Psa mogę odebrać na terenie Gdańska i Sopotu. Przy zleceniu powyżej 2h niższe stawki. Potrafię zająć się każdym pieskiem, niezależnie od wielkości czy charakteru. :)


  Żywiecka
  Gdańsk,
  kbro29@gmail.com
  514191485
  https://www.facebook.com/morskiePsy

  Gdańsk
 • Hotele dla zwierząt

  Hotel dla psów

  Witamy serdecznie! Zapraszamy do naszego hotelu. Mieszkamy na peryferiach Bielska-Białej.Obok góry, lasy, łąki cisza i spokój. Hotel jest prowadzony w domu oczywiście z wyjściem na ogród. Jeżeli planujecie w najblizszym czasie wakacje zapraszamy do nas. Nie mamy konkretnych wymagań co do wielkości bądź charakteru piesków kazdy jest mile widziany i zasługuje na miłość :) Jedyne co fajnie jakby pies miał chociaz styczność z domem - nie chcemy aby psiaki się za bardzo stresowaly. Po krótce : - hotel jest w domu z wyjściem na ogród (pieski nie będą zamykane w kojcach ani nie będę siedziały w ciasnych kennelach, tylko w domu razem z nami - chyba że trafi się mega urwis wtedy dysponujemy dwoma boksami) -misek, smyczy oraz zabawek u nas nie zabraknie :) -wasz pupil będzie miał zapewniony spacer 3 razy dziennie i oczywiście zabawa na ogrodzie :) -blisko nas jest weterynarz czynny cała doba także w razie koniecznej interwencji będzie miał zapewniona pomoc -karme mamy na miejscu aczkolwiek lepiej żeby piesek dostawał taka jaka je w domu :) Prosimy aby dla piesków zabierac : karme, książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Akceptujemy również szczeniaki oraz psy w podeszłym wieku :) nie ma to znaczenia :) Cennik : 1-5 dni 45zl doba 6-20 dni 40zl doba Powyżej 20 dni 40zl /lub do uzgodnienia Oferujemy również kąpiel pieska, czesanie - jest to w cenie pobytu.. Bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy Numer telefonu w ogłoszeniu jeżeli nie odbieram bardzo proszę wysłać wiadomość SMS :)


  Polna
  Bujaków, Polska,
  Marta14107@wp.pl
  668376027

  Bujaków, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  PSI HOTEL/ŚWIETLICA

  Drodzy właściciele miłych szczekających domowników. Zapraszam do mojego domowego całodobowego hoteliki.Pieskami zajmuje się od kilku lat a więc mam już doświadczenie. Każdy piesek będzie miał u mnie zapewnione jak najlepsze warunki. Dlatego przyjmuję psy pojedyńczo bo każdy Państwa pupil ma inny charakter .Nie każdy lubi mieć konkurencję na przykład do pieszczot albo do jedzenia. Przyjmuję i duże i małe nawet szczeniaki. Nie przyjmuję tylko psów ras agresywnych typu pitbul amstaf i podobnych. Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców bloku. Piesek na czas pobytu najlepiej jak by miał własne spanko z ulubionym kocykiem, jakąś zabaweczkę chociaż u mnie zabawy mu nie zabraknie.Jedzenie jeżeli pupil jest na specjalnej diecie. Zapraszam też na pobyt paro godzinny w ciągu dnia. Oferuje też spacery z psem w domu klienta. Cena za pobyt długi-50 zł za dobę Świetlica-10 zł za godzinę Wyprowadzanie psa u właściciela -20 zł ZAPRASZAM PSY Z CAŁEJ WARSZAWY


  Czechowa, 2m106
  Warszawa,
  mojebielany125@gmail.com
  514007036

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  Grand Kotel Warszawa

  Ekskluzywny hotel dla kotów powstał z myślą o kotach i ich opiekunach . Teraz bez obaw możesz podróżować wiedząc , że Twój kot będzie w dobrych rękach. Z miłości do kotów przygotowaliśmy kilka bogato wyposażonych apartamentów o powierzchni od 10-25 m2 . Koty przebywają w oddzielnych apartamentach co zapewnia im spokój i komfort. Każdy kot zasługuje na indywidualne traktowanie i tak też wygląda opieka w naszym hotelu - dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojego kota. Nie znajdziesz u nas klatek czy boksów tylko przestronne , komfortowe apartamenty oraz całodobową opiekę zapewnioną przez personel którego zadaniem oprócz podstawowej opieki jest umilanie pobytu Twojego kota/ kotów podczas Waszej rozłąki. Podczas pobytu Twojego pupila wykonamy mu serię pamiątkowych zdjęć. Serdecznie zapraszamy :)


  Bukowskiego 7/53
  Warszawa, Polska,
  ruwiola@gmail.com
  691752508
  www.grandkotel.waw.pl

  Warszawa, Polska
 • Psi fryzjerzy

  Zakochany Kundel - groomer na Jasieniu

  O mnie: Od zawsze kochałam Psy. Było też ich nieustannie wiele w moim życiu. W końcu pomyślałam jak mogłabym robić dla nich coś więcej. Nie tylko przytulać, karmić i wychodzić na spacery.. Wtedy postanowiłam, że zapiszę się do wolontariatu w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie i stworzę stronę, na której zacznę promować adopcje psich seniorów (“Seniorzy do adopcji”). To był doskonały start aby dowiedzieć się o naszych czworonożnych pupilach czegoś więcej. W schronisku nauczyłam się dużo od innych, starszych stażem wolontariuszy i pracowników. Cały czas jednak chciałam czegoś więcej dlatego przy zmianie swojej pracy wpadłam na pomysł groomingu. Od razu zapisałam się na kurs, który zdałam w Gdańsku na początku 2017 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Sama dorobiłam się swoich 4 psów. Zaufało mi wiele osób, które przychodzą do mnie do dziś mimo zmiany lokalizacji na drugi koniec Gdańska. Dzięki mojemu doświadczeniu z Psami trudnymi w schronisku rozszerzyłam swoje usługi o wyprowadzanie psów na spacery oraz opiekę nad nimi podczas wyjazdu właściciela. Aktualnie wykonuję pracę dorywczo, wieczorami i w weekendy. Mimo różnych doświadczeń i trudu jaki związany jest z pracą groomera - bardzo to lubię. Nie byłoby to możliwe gdyby nie miłość jaką darze wszystkie Psiaki. Mają więc Państwo pewność, że każdy klient jest w dobrych rękach. O salonie: "Zakochany Kundel" to profesjonalne usługi dla zwierząt. W swoim zaciszu domowym wykonuję zabiegi pielęgnacyjne dla psów, między innymi strzyżenie, trymowanie, kąpiele czy wyczesywanie. Oferuję również usługę wyprowadzania psów na spacery oraz opiekę nad zwierzęciem w domu właściciela. Miejsce to stworzyłam z pasji i miłości do czworonogów. Każda usługa przygotowywana jest z należytą ostrożnością i w spokojnej atmosferze. Chciałabym by Państwa Pupil czuł się u mnie w pełni zrelaksowany i żegnał mnie w poczuciu wyjątkowości. Pracuje na kosmetykach: Botaniqa, PSH, Dr. Lucy. Zakres usług: -dojazd do klienta po psa i odwiezienie po wykonanej usłudze -strzyżenie -trymowanie -kąpiele -wyczesywanie -czyszczenie uszu oraz oczu -przycinanie pazurków Dodatkowo (więcej informacji na stronie): -wyprowadzanie psów -opieka nad psem w domu właściciela Do strzyżenia/trymowania/wyczesywania obowiązkowa jest usługa kąpieli, czyszczenia uszu i obcinania pazurów - wykonuję jedynie FULL SERVICE. Zdjęcia moich prac oraz więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/ZakochanyKundelGdansk/


  ul. Stężycka 105a
  Gdańsk, Polska,
  mlotkowskan@wp.pl
  516186726
  https://www.facebook.com/ZakochanyKundelGdansk/

  Gdańsk, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Milord - opieka i hotel dla kotów

  Milord powstał z miłości do kotów, z chęci podarowania im komfortu, poczucia bezpieczeństwa i czułości na jaką zasługują. Lata pracy z kotami, zdobyta wiedza, doświadczenie i praktyka to fundamenty na których budujemy więź porozumienia i harmonię życia wśród kotów. Nie nazwiemy się ekspertami, gdyż uczymy się cały czas, każdy z naszych podopiecznych jest inny i wymaga dostosowania się do jego potrzeb, jednak jesteśmy przygotowani na wszystko i lubimy podejmować wyzwania. Traktowanie każdego naszego podopiecznego przez pryzmat jego indywidualnych wymagań pozwoli nam na zrozumienie Twojego kota, a na pewno dołożymy wszelkich starań by Twój kot czuł się pod naszą opieką wyjątkowo, bezpiecznie i komfortowo. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, certyfikowani kociarze - behawioryści, zoofizjoterapeuci, catsitterzy, zoopsycholodzy, technicy weterynarii i koci dietetycy. Poza wiedzą teoretyczną posiadają również dwie ręce i mnóstwo czasu na rozpieszczenie powierzonych pod opiekę Futer.


  Dębowa, 19
  Katowice,
  biuro@hoteldlakota.com.pl
  663692332
  www.hoteldlakota.com.pl

  Katowice
 • Hotele dla zwierząt

  Vip Dog Szczecin

  Świadczone prze ze mnie usługi są całodobowe,całoroczne w miejscu mojego zamieszkania. Cena pobytu psa za dobę wynosi 50 zł.plus wyżywienie w zakresie właściciela. Cena za pobyt kota 30 zł.za dobę plus wyżywienie i żwirek w zakresie właściciel. Moja oferta skierowana jest dla wszystkich tych którzy kochają zwierzęta i dbają o ich bezpieczeństwo i samopoczucie podczas rozłąki zapewniając im opiekę wykwalifikowanego opiekuna. Jestem certyfikowanym PETSITTEREM - opiekunem zwierząt i absolwentką Europejskiego Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktycznej w Warszawie. Moje doświadczenie i pasja pozwolą zminimalizować stres jaki zwierzę przechodzi podczas rozłąki ze swoim panem. Mój dom położony jest w spokojnej otoczonej lasem okolicy oddalonej od zgiełku miejskiego,a zarazem 8 km od centrum Szczecina. Przyjmuję pod opiekę tylko psy rasy i usposobienia łagodnego. Liczy się jakość i bezpieczeństwo. Do każdego zwierzaka podchodzę indywidualnie,w prace wkładam duże zaangażowanie i serce. Zwierzaki przebywają w moim domu lub specjalnie przystosowanym do tego pawilonie zewnętrznym cało rocznie ogrzewanym,klimatyzowanym monitorowanym,do dyspozycji psy mają wydzieloną strefę ogrodu. Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny. Zawsze pod opiekę biorę maksymalnie do sześciu piesków jednocześnie,żeby poświęcić im jak najwięcej czasu i zaoszczędzić niepotrzebnego stresu związanego z obecnością obcego towarzysza. Do dyspozycji zwierzęta maja duży ogród,codzienne spacery w lesie aby mogły się wybiegać i wyszaleć. W większości są to już moi stali podopieczni,więc chętnie do mnie wracają. Jeśli więc chcielibyście Państwo zorganizować swoim zwierzętom czas,którego z różnych względów nie mogą spędzić z Wami to serdeczne zapraszam.


  Pilchowo
  Szczecin, Polska,
  vip.dog@wp.pl
  516490200

  Szczecin, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  Domowy Hotel dla Zwierząt Lililalu we Wrocławiu

  Domowy Hotel dla Zwierząt Lililalu we Wrocławiu prowadzony przez lekarz weterynarii - opieka dla Twojego Pupila w komfortowych warunkach. Cena za dobę opieki przy pobytach do 20 dni (karma dostarczana przez Właścicieli): kot: 25zł (żwirek wliczony w cenę), pies mały 50zł, pies średni: 55zł pies duży: 60zł inne zwierzęta (gryzonie, ptaki, gady itp.): 20zł, transport zwierzaka do i z hotelu: 15-30zł w granicach Wrocławia, transport poza Wrocławiem (cała Polska): do uzgodnienia. RABATY przy pobytach długoterminowych (powyżej 20 dni) i przy oddawaniu pod opiekę więcej niż 1 zwierzaka. Możliwe pobyty kilkumiesięczne (cena do uzgodnienia). Profesjonalna opieka dla Twojego Pupila w przytulnym, domowym hotelu. Nasz hotel to wyjątkowe miejsce - zwierzęta to nasza pasja i życie zawodowe. Nasza działalność jest w pełni legalna i posiadamy wieloletnie doświadczenie w hotelowaniu zwierząt. Naszym podopiecznym zapewniamy komfortowe, domowe warunki dostosowane do ich potrzeb. Liczba zadowolonych Klientów i ich opinie są na to potwierdzeniem - dzięki nim masz pewność, że oddajesz swojego zwierzaka w ręce odpowiedzialnych ludzi posiadających dużą wiedzę na temat zwierząt domowych. Zwierzęta przebywają wraz z domownikami w warunkach domowych-mieszkaniowych. Mają stały kontakt z ludźmi, zapewnioną ich uwagę i pieszczoty. Zwierzęta nie są trzymane w kojcach ani klatkach. Nasi podopieczni spędzają pobyt w warunkach w pełni domowych, w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Pomieszczenia są ogrzewane zimą i klimatyzowane w czasie upałów. W opłatę za pobyt zwierzaka w hotelu wliczona jest całodobowa, profesjonalna opieka, karmienie, zabawa, pieszczot i podstawowa pielęgnacja, żwirek w przypadku kotów oraz 3 spacery dziennie w przypadku psów. Wyżywienie wg życzeń Właścicieli. Przyjmujemy zwierzęta z zapasem karmy na okres pobytu, dzięki czemu zwierzęta nie muszą zmieniać diety. Przyjmujemy zwierzęta zdrowe, zaszczepione i odrobaczone, z aktualną książeczką zdrowia, wskazane jest również zabezpieczenie psów przeciwko kleszczom. Przyjmujemy koty z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, mieseczki, aktualna książeczka zdrowia, zalecamy również kocyk z zapachem, legowisko lub koszyczek i ulubioną zabawkę. Przyjmujemy psy z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, miski, aktualna książeczka zdrowia, smycz, legowisko lub kocyk z zapachem, zalecamy również ulubioną zabawkę i ewentualnie kaganiec. Przyjmujemy również inne małe zwierzęta (gryzonie, ptaki, gady, rybki) z pełnym ekwipunkiem (klatką, terrarium, akwarium) oraz zapasem karmy na okres pobytu oraz wszystkim, co potrzebne do utrzymania czystości. Przyjmujemy również kocięta i szczenięta oraz zwierzęta wymagające nadzwyczajnej opieki (niepełnosprawne, wymagające podawania insuliny, przyjmujące suplementy itp.) Hotel jest firmą rodzinną, zarejestrowaną i posiada 2 lokalizacje: we Wrocławiu, na osiedlu Kuźniki i w Brzegu opolskim. Zapraszamy serdecznie!


  ul. Dźwirzyńska 20/6
  Wrocław, Polska,
  jandruszkiewicz@wp.pl
  721 012 553

  Wrocław, Polska
0.036766052246094