Ogłoszenia

 • Weterynarze

  Weterynarz Ortopeda Animal Center Warszawa Ursynów

  Zabiegi ortopedyczne: - osteosyntezy - rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego - repozycja operacyjna zwichnięcia rzepki - potrójna osteotomia miednicy -symphysiodeza - amputacja kończyn -amputacja głowy kości udowej - laminectomie -arthrodezy stawów - i wiele, wiele innych


  Zamiany 12
  Warszawa,
  admin@animal-center.pl
  224141812
  https://animal-center.pl/ortopedia/

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  Pet sitter- na spacer z psem Mielno

  Poszukuję oddanej osoby, kochającej psy, która weźmie na spacer psa, whippet 9 mcy, w Mielnie , na 3 h, w dniach 10, 11,12.03. Godziny do ustalenia, ale między 10-17.


  Pomorska
  Mielno,
  mallew@autograf.pl
  501524062

  Mielno
 • Hotele dla zwierząt

  Hotelik domowy Gniezno

  Domowa opieka nad zwierzętami przez cały rok w kameralnych warunkach domowo-ogrodowych. Zwierzęta mają do dyspozycji nocleg na dworze w budzie, na wybiegu, w domu przy łóżku ...lub w łóżku w zależności od swoich przyzwyczajeń i życzeń właściciela. Do wybiegania ogród o powierzchni 3 tysięcy metrów. Podajemy gotową karmę (dostarcza właściciel) lub, jeśli jest taka potrzeba, gotujemy jedzenia dla zwierząt. Państwa zwierzęta mogą się jednocześnie socjalizować z naszymi psami, mikroświnkami i alpakami, kozami owieczkami. Zwierzęta traktujemy jak nasze własne, mają codzienną porcję ruchu i pieszczot oraz zabawy z nami i naszymi dziećmi. Możemy też przyjmować zwierzęta w systemie przedszkola .Psy przebywają u nas codziennie podczas Państwa nieobecności. Maja zapewniona opiekę, zabawę, towarzystwo .Zagroda mieści się na skraju miasta istnieje więc możliwość wyprowadzania zwierząt na długie spacery Zwierząt nie trzymamy w kojcach. Zapraszamy do obejrzenia Naszej Zagrody osobiście lub na naszej stronie internetowej alpakigniezno.pl i Facebooku Nasza Zagroda Alpaki Gniezno. Tam też znajdą Państwo opinie naszych dotychczasowych Gości i osób korzystających z opieki nad zwierzętami. .Tel. 506 - 105-749 - lub 501 -164-372 Zakres cen od 35 do 55 złotych za dobę w zależności od wielkości pupila i zakresu usług. Możliwe pobyty kilkugodzinne i wielomiesięczne w zależności od potrzeb .Przyjmujemy maksymalnie 5 psów lub innych zwierząt jednocześnie Nie przyjmujemy kotów. Nasze doświadczenie to ukończone kursy alpako ,ono i animaloterapii a także 25 letnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami własnymi i powierzonymi Szczegóły na podanych wyżej stronach ,telefonicznie lub osobiście .Znajdujemy się 35 minut jazdy S 5 od Poznania. Zapraszamy.


  Kłeckoska 73
  Gniezno, Polska,
  katarzynalorek@poczta.onet.pl
  501164372
  Nasza Zagroda Alpaki Gniezno

  Gniezno, Polska
 • Sklepy zoologiczne

  Sklep Zoologiczny AnimalZoone

  Sklep zoologiczny AnimalZoone to świetna okazja na zakupy online dla swoich pupilów. Poszukując akcesoriów dla swoich domowych zwierzaków i sugerując się sprawdzonymi producentami, warto zajrzeć do AnimalZoone.


  Limanowskiego 6
  Kraków, Polska,
  animalzsklep@gmail.com
  733006694
  https://www.animalzoone.pl

  Kraków, Polska
 • Tresura

  Behawiorysta, trening psa

  Proponuję profesjonalny trening psa z zakresu posłuszeństwa i pracę z lękliwym psem, naukę podstawowych komend oraz pracę z psami przygarniętymi ze schroniska. Oferuję również wyprowadzanie psów lub zabieranie do swojego mieszkania na czas wyjazdu właściciela.Bardzo kocham zwierzęta,więc myślę,że Państwa piesek będzie się czuł dobrze w moim towarzystwie Ukończyłam kursy z zakresu behawiorystyki psa, psychologii oraz trenera psów.


  Nowa Huta
  Kraków,
  figito@op.pl
  739908681

  Kraków
 • Tresura

  Konsultacje Trener Psie Przedszkole

  Jestem certyfikowanym trenerem psów. Uczęszczałam na kurs trenerski w Akademii Dobry Pies oraz w styczniu 2020r zdałam egzamin trenerski. Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez kursy i szkolenia. Psie przedszkole - jest to propozycja dla właścicieli szczeniąt od 4 miesiąca. Zajęcia trwają 15 godzin, terminy zajęć ustalane są indywidualnie (zarówno w dni powszednie jak i weekendy). W trakcie zajęć uczymy psa: - skupiania uwagi na przewodniku - chodzenia na luźnej smyczy - skutecznego przywołania - spokojnego pozostawania na miejscu - omijania innych psów - niepodejmowania pokarmu z ziemi - podstaw chodzenia przy nodze - zabaw węchowych oraz elementów tropienia Zapraszam również serdecznie na konsultacje online, realizowane poprzez Skype lub telefonicznie. Oferuję pomoc przy rozwiązywaniu problemów behawioralnych. Pomagam w zrozumieniu potrzeb i zachowań psa oraz w lepszej komunikacji człowiek-pies. Jeśli Twój pies: - ciągnie na smyczy - szczeka na inne psy - nie przychodzi gdy go wołasz - niszczy meble i inne przedmioty - skacze na ludzi Jeśli chcesz: - zrozumieć potrzeby swojego psa - poprawić komunikację - nauczyć swojego psa skutecznego przywołania - nauczyć psa zostawania samotnie w domu - nauczyć szczeniaka czystości - dowiedzieć się jak przyjemnie spędzać czas ze swoim pupilem - nauczyć się zabaw węchowych i tropienia Zadzwoń pod numer 781061010 lub napisz do mnie i umów się na konsultację.


  Rzepichy 8
  Warszawa,
  agnieszka.kemblowska@wp.pl
  781061010

  Warszawa
 • Hotele dla zwierząt

  HOTEL PSA I KOTA ,,PCHEŁKA,,

  Hotel jest obiektem kameralnym, prowadzony przez rodzinę, która kocha i szanuje zwierzęta. Pieski są wyprowadzane na spacer cztery razy dziennie. Do dyspozycji mają 12 a ogród. Nasi goście mają zapewnioną całodobową opiekę weterynaryjną. Kotki przebywają w warunkach domowych w ogromnym pokoju na poddaszu naszego domu, a w słoneczne dni są wynoszone do pięknej woliery w ogrodzie .


  Ul. J. i F. Sawiczewskich 6 a
  Kraków, Polska,
  biuro@hotelpsa.pl
  606 22 88 75
  www.hotelpsa.pl

  Kraków, Polska
 • Tresura

  morskiePsy

  Doświadczony opiekun i trener psów, dyplomowany kynopsycholog. Podczas opieki zapewnię Twojemu psu odpowiednią dawkę aktywności fizycznej i intelektualnej, a w razie potrzeby postaram się rozwiązać jego problemy behawioralne jak ciągnięcie na smyczy czy agresja wobec innych psów. Psa mogę odebrać na terenie Gdańska i Sopotu. Przy zleceniu powyżej 2h niższe stawki. Potrafię zająć się każdym pieskiem, niezależnie od wielkości czy charakteru. :)


  Żywiecka
  Gdańsk,
  kbro29@gmail.com
  514191485
  https://www.facebook.com/morskiePsy

  Gdańsk
 • Hotele dla zwierząt

  Hotel dla psów

  Witamy serdecznie! Zapraszamy do naszego hotelu. Mieszkamy na peryferiach Bielska-Białej.Obok góry, lasy, łąki cisza i spokój. Hotel jest prowadzony w domu oczywiście z wyjściem na ogród. Jeżeli planujecie w najblizszym czasie wakacje zapraszamy do nas. Nie mamy konkretnych wymagań co do wielkości bądź charakteru piesków kazdy jest mile widziany i zasługuje na miłość :) Jedyne co fajnie jakby pies miał chociaz styczność z domem - nie chcemy aby psiaki się za bardzo stresowaly. Po krótce : - hotel jest w domu z wyjściem na ogród (pieski nie będą zamykane w kojcach ani nie będę siedziały w ciasnych kennelach, tylko w domu razem z nami - chyba że trafi się mega urwis wtedy dysponujemy dwoma boksami) -misek, smyczy oraz zabawek u nas nie zabraknie :) -wasz pupil będzie miał zapewniony spacer 3 razy dziennie i oczywiście zabawa na ogrodzie :) -blisko nas jest weterynarz czynny cała doba także w razie koniecznej interwencji będzie miał zapewniona pomoc -karme mamy na miejscu aczkolwiek lepiej żeby piesek dostawał taka jaka je w domu :) Prosimy aby dla piesków zabierac : karme, książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Akceptujemy również szczeniaki oraz psy w podeszłym wieku :) nie ma to znaczenia :) Cennik : 1-5 dni 45zl doba 6-20 dni 40zl doba Powyżej 20 dni 40zl /lub do uzgodnienia Oferujemy również kąpiel pieska, czesanie - jest to w cenie pobytu.. Bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy Numer telefonu w ogłoszeniu jeżeli nie odbieram bardzo proszę wysłać wiadomość SMS :)


  Polna
  Bujaków, Polska,
  Marta14107@wp.pl
  668376027

  Bujaków, Polska
 • Hotele dla zwierząt

  PSI HOTEL/ŚWIETLICA

  Drodzy właściciele miłych szczekających domowników. Zapraszam do mojego domowego całodobowego hoteliki.Pieskami zajmuje się od kilku lat a więc mam już doświadczenie. Każdy piesek będzie miał u mnie zapewnione jak najlepsze warunki. Dlatego przyjmuję psy pojedyńczo bo każdy Państwa pupil ma inny charakter .Nie każdy lubi mieć konkurencję na przykład do pieszczot albo do jedzenia. Przyjmuję i duże i małe nawet szczeniaki. Nie przyjmuję tylko psów ras agresywnych typu pitbul amstaf i podobnych. Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców bloku. Piesek na czas pobytu najlepiej jak by miał własne spanko z ulubionym kocykiem, jakąś zabaweczkę chociaż u mnie zabawy mu nie zabraknie.Jedzenie jeżeli pupil jest na specjalnej diecie. Zapraszam też na pobyt paro godzinny w ciągu dnia. Oferuje też spacery z psem w domu klienta. Cena za pobyt długi-50 zł za dobę Świetlica-10 zł za godzinę Wyprowadzanie psa u właściciela -20 zł ZAPRASZAM PSY Z CAŁEJ WARSZAWY


  Czechowa, 2m106
  Warszawa,
  mojebielany125@gmail.com
  514007036

  Warszawa
0.024322032928467